Proszę czekać

Wałbrzych, 30.06.2010
PSP/221/3/10

PROTOKÓŁ

z posiedzenia Komisji w sprawie rozstrzygnięcia przeprowadzonego konkursu ofert
na realizację usługi o wartości szacunkowej poniżej równowartości 14000 euro:

1.      W dniu 30 czerwca 2010r. o godz. 15.00 odbyło się posiedzenie Komisji w sprawie rozstrzygnięcia przeprowadzonego konkursu ofert na realizację usługi „Zakup wraz dostawą i ewentualnym montażem pomocy dydaktycznych do miejsca zabaw w szkole w ramach rządowego programu „Radosna szkoła” o łącznej wartości 12000 zł (słownie: dwanaście tysięcy złotych)”.

2.      Komisja w niżej wymienionym składzie została powołana Zarządzeniem nr 2/2010 Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 w Wałbrzychu z dnia 16 czerwca 2010r.
·        Paweł Łuczyński – dyrektor PSP nr 15 w Wałbrzychu – Przewodniczący
·        Kamila Chyczewsk-Cybura – wicedyrektor PSP nr 15 w Wałbrzychu - Członek
·        Dorota Bogdańska – n-l nauczania początkowego PSP nr 15 w Wałbrzychu – Członek

3.      Na ogłoszony konkurs ofert wpłynęło łącznie 7 ofert.

4.      Po dokonanej analizie formalnej Komisja stwierdziła, że wymogi formalne zawarte
w zapytaniu ofertowym spełniają oferty następujących firm:
·        WIKR P.Kryst, R. Witon S.J., 01-826 Warszawa, ul. Kleczewska 80;
·        CZS Ultra-Cezas, 66-400 Gorzów Wlkp., al. 11 Listopada 156;
·        F.H GRUPA SYSTEM, 33-300 Nowy Sącz, ul. Zdrojowa 39

5.      Po dokonanej analizie merytorycznej ofert firm wymienionych w punkcie 4 Komisja stwierdziła, że wszystkie oferty spełniają warunki wykazane w opisie przedmiotu zamówienia.

6.      Jako najkorzystniejszą Komisja uznała ofertę „Wyspa skarbów” złożoną przez firmę:
F.H GRUPA SYSTEM, 33-300 Nowy Sącz, ul. Zdrojowa 39
i zdecydowała powierzyć temu oferentowi realizację zadania.

7.      Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Oferent przedstawił najbardziej zróżnicowaną i bogatą ofertę. Wykonanie elementów gwarantuje ich trwałość i bezpieczeństwo dziecka. Zestaw spełnia oczekiwania nauczycieli i potrzeby dzieci.

Podpisy Komisji:
Paweł Łuczyński